وبسایت مازندران بام ایران wWw.Mazandbam.IR

آپلود عکس

www.mazandbam.ir آدرس سایت


دیدگاه خود را اینجا بیان کنید تا از پیشنهادات و انتقاداتتان استفاده کنیم.


(مدیریت وبسایت مازندران بام ایران)


تین نیوز: معاونان وزیر راه و ترابری و امور عمرانی وزیر کشور با ساخت بزرگترین پروژه پل روگذر شهری مازندران درمیدان 17 شهریور شهر آمل موافقت کردند.


معاون هماهنگی امور عمرانی وزیر کشور در بازدید از این طرح عمرانی شهرداری آمل که معاون وزیر راه و ترابری، معاون عمرانی استاندار مازندران، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر آمل و بخشدار مرکزی حضور داشتند، تاکید کرد: برای اجرای این طرح مهم شهری در آمل، تسریع خواهد شد و هیچ مشکلی برای اجرای آن وجود نخواهد داشت.
حمیدرضا ارشاد منش گفت: پل روگذر میدان 17 شهریور آمل، ردیف اعتباری گرفته و در برنامه‏های وزارت راه و ترابری نیز قرار دارد.
وی افزود: پروژه پل روگذر میدان 17 شهریور آمل با مشارکت وزارت کشور، استانداری مازندران و شهرداری آمل اجرا خواهد شد.
معاون وزیر راه و ترابری نیز در این بازدید از موافقت این وزارتخانه با اجرای دو پل روگذر در میدان هزار سنگر و دوراهی اوجی آباد در محور آمل به سرخرود و آمل به محمودآباد خبر داد.
شهرام یارمند گفت: مطالعات پل روگذر دوراهی اوجی آباد به پایان رسیده و پیمانکار آن نیز انتخاب شده است.
شهردار آمل در خصوص پل روگذر میدان 17 شهریور آمل گفت: پل روگذر میدان 17 شهریور آمل به طول 680 متر، عرض 50/17 متر و ارتفاع 60/5 متر به عنوان یکی از بزرگترین و طویلترین پل‏های روگذر شهری مازندران است . حسین علیزاده افزود : با توجه به حجم بالای تردد خودروها از خیابان های امام خمینی (ره)، طالب آملی و امام رضا (ع) به مرکز شهر و میدان 17 شهریور احداث این پل روگذر بسیار حیاتی است.


پل معلق آمل در زمستان