X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وبسایت مازندران بام ایران wWw.Mazandbam.IR

آپلود عکس

www.mazandbam.ir آدرس سایت


دیدگاه خود را اینجا بیان کنید تا از پیشنهادات و انتقاداتتان استفاده کنیم.


برخی از فوتبالیست های مازندرانی لیگ برتر


  

       لیست برخی از فوتبالیست های مازندرانی لیگ برتر و تیم ملی


هادی نوروزی- مهرداد اولادی- شیث رضایی -علیرضا نورمحمدی= پرسپولیس تهران

فرهاد مجیدی- کیانوش رحمتی- حنیف عمران‌زاده- محسن یوسفی-سید میثم حسینی = استقلال تهران

مرتضی ایزدی- مرتضی پورعلی گنجی = نفت تهران

سعید سالارزاده = ملوان بندر انزلی

مهرداد قنبری- ابوالفضل حاجی ‌زاده - میثم بائو = شهرداری تبریز.

حمید‌رضا فرزانه- مجید هوتن - کریم اسلامی = صبای قم

شجاع خلیل‌آزاد- رسول کر- امیرحسین یوسفی- مهرداد پولادی =  مس کرمان

شهاب گردان- فرشید طالبی –مجید نورمحمدی- سینا عشوری = ذوب آهن اصفهان

مرتضی اسدی = تراکتورسازی تبریز

ابوذر رحیمی- محمد رضا مهدوی- محمد مختاری- حسین ابراهیمی - مهرزاد رضایی = داماش گیلان

روح‌الله عرب=  صنعت نفت آبادان

میر هانی هاشمی-مهرداد کفشگری-امید عالیشاه- حسین پاشایی = راه آهن شهرری

رحمان احمدی- محسن بنگر - امید ابراهیمی = سپاهان اصفهان

مجید ایوبی -مجید غلام‌نژاد = سایپا البرز

 سعید بیات - ایمان حیدری در شاهین بوشهر

مهدی مومنی - امید خورج = فولاد خوزستان

صالح خلیل‌آزاد- امید خلیلی، وحید نعمتی- اویس کردجهان- مسعود ابراهیمی = مس سرچشمه کرمانمازندران کارخانه ی بازیکن سازی ایران!!


خبرگزاری فارس: نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران از حضور 48 بازیکن مازندرانی در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در خارج از استان خبر داد.


محمدهادی خلردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در لیگ 18 تیمی فوتبال کشور در هر تیم چند بازیکن با استعداد و خوشفکر مازندرانی حضور دارند. 
وی گفت: با توجه به داشتن چنین بازیکنان بزرگ و باتجربه حداقل حق این استان داشتن یک نماینده در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور است که به دلیل عدم حمایت سرمایه‌گذار و اسپانسر قوی از داشتن نماینده در لیگ برتر محروم هستیم. 
نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران در ادامه افزود: مطمئنا تیم‌های مازندرانی از سوی مسئولان ورزش استان و شهرستان حمایت میشوند تا در آینده شاهد صعود تیم‌های مازندرانی به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باشیم. 
نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران درباره انتقال تیم‌های تهرانی به شهرستان‌ها تصریح کرد: به نظرم انتقال تیم‌ها به شهرستان‌ها نمی‌تواند برای ورزش کشور درخشان باشد زیرا با انتقال تیم‌ها مطمئنا نه اینکه فوتبال کشور پیشرفت نمی‌کند بلکه سبب پسرفت و نزول فوتبال کشور می‌شود. 
وی افزود: مسئولان سیاسی ورزشی استان‌ها به جای اینکه تیم‌ها را به استان خود بیاورند تیم‌های پایه و ریشه‌دار شهر خودشان را حمایت مادی و معنوی می‌کنند تا این تیم‌ها به لیگ برتر صعود کنند. 
خلردی در ادامه اظهار داشت: در فوتبال مازندران باشگاه‌های قدیمی و با قدمت و ریشه‌دار و حتی چندین نماینده در لیگ دسته یک کشور امثال نساجی قائمشهر، شموشک نوشهر، صنعت ساری و سایپا شمال دارد که مطمئنا با حمایت‌های مسئولان ورزشی و سیاسی استان در آینده نزدیک به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور صعود میکنند. 
نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران گفت: باشگاه‌های مازندران کارخانه بازیکن سازی کشور محسوب می‌شوند که از طریق همین باشگاه‌ها بازیکنان بزرگی و مطرحی را به کشور و حتی دنیا معرفی کرده است. 
خلردی در ادامه از حضور چند چهره باتجربه فوتبال مازندرانی در باشگاه‌های کشور خبر داد و شهاب گردان، فرشید طالبی در تیم ذوب آهن اصفهان، هادی نوروزی، شیث رضایی، رحمان احمدی و علیرضا نورمحمدی در تیم پرسپولیس تهران، کیانوش رحمتی، حنیف عمران زاده، فرهاد مجیدی، محسن یوسفی در استقلال تهران، محسن بنگر، امید ابراهیمی در سپاهان اصفهان، روح الله عرب در تیم صنعت نفت آبادان، ابوذر رحیمی در داماش گیلان، میثم بائو در شهرداری تبریز، مهرداد اولادی در ملوان بندر انزلی، فریبرز گرامی در استیل آذین تهران، امید عالیشاه در نفت تهران، شجاع خلیل آزاد در مس کرمان را از برترین‌فوتبالیست‌های مازندرانی حال حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور عنوان کرد. 
نایب رئیس هیئت فوتبال استان مازندران همچنین از حضور محمد رضا خلعتبری در لیگ قطر خبر داد و افزود: خلعتبری بازیکن مازندرانی و باتجربه تیم ملی فصل گذشته تیم ذوب اهن اصفهان با عقد قرارداد یکساله در مسابقات سال جاری برای الغرافه قطر به میدان می‌رود. 
خلردی در ادامه تصریح کرد: فوتبال مازندران چندین لژیونر به فوتبال جهان معرفی کرد که می‌توان به بازیکنانی چون فرهاد مجیدی، مهرداد اولادی، رحمان رضایی و محمد رضا خلعتبری و ... اشاره کرد. 
وی گفت:هر کدام از این بازیکنان از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم‌های خود محسوب می‌شوند. 
خلردی افزود: امیدواریم روزی برسد با جذب اسپانسر قوی تک تک بازیکنان خارج از استان در تیم‌های داخل استان حضور یابند و برای تیم‌های ورزشی شهر و استان خود بازی کنن